www.dersmanyagi.forummum.net
Sitemize HOŞ GELDİNİZ.

Paylaşımlardan Sınırsız Yararlanmak İçin LÜTFEN Üye olunuz.
Sitemize HOŞ GELDİNİZ.

Paylaşımlardan Sınırsız Yararlanmak İçin LÜTFEN Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eğitim Sitesi ve Destek Formu

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Bugun Canınız Ne Yapmak İstiyor ???
Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültesi Öğrencilerinin Dikkatine  Icon_minitimePaz Haz. 19, 2011 3:10 pm tarafından lagueerra

»  Son harften Şehir Veya Ülke Bulalım
Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültesi Öğrencilerinin Dikkatine  Icon_minitimePaz Haz. 19, 2011 3:08 pm tarafından lagueerra

» Son harften futbol takımı
Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültesi Öğrencilerinin Dikkatine  Icon_minitimePaz Haz. 19, 2011 3:05 pm tarafından lagueerra

» Komik KarikatüR
Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültesi Öğrencilerinin Dikkatine  Icon_minitimePtsi Kas. 22, 2010 10:31 am tarafından lagueerra

» İNGİZLİCE kelime türetip Kelime Hazinemizi geliştirelim
Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültesi Öğrencilerinin Dikkatine  Icon_minitimePtsi Kas. 22, 2010 10:21 am tarafından lagueerra

» BASİT USULE TABİ
Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültesi Öğrencilerinin Dikkatine  Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 1:30 pm tarafından sessizzlik

» SAHTE BELGE VE MUHTEVİYATI
Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültesi Öğrencilerinin Dikkatine  Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 1:22 pm tarafından sessizzlik

» Naylon Fatura Nasıl Anlaşılır?
Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültesi Öğrencilerinin Dikkatine  Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 1:08 pm tarafından sessizzlik

» 457 Adet Muhteşem Söz
Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültesi Öğrencilerinin Dikkatine  Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 10:09 am tarafından sessizzlik

Zirve100 Toplist
Öğrencilerimizin Yorumu

PageRank

Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültesi Öğrencilerinin Dikkatine

YazarMesaj
sessizzlik
Admin
Admin
sessizzlik

Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültesi Öğrencilerinin Dikkatine  Empty
MesajKonu: Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültesi Öğrencilerinin Dikkatine    Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültesi Öğrencilerinin Dikkatine  Icon_minitimePaz Eyl. 19, 2010 10:48 am

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemine Göre Öğretim Yapan Fakülteler Öğretim ve Sınav Yönetmeliğinin 17.maddesi 17.02.2009 tarih ve 27144 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Yönetmelik değişikliği ile “Açıköğretim sistemine göre öğretim yapan fakültelerin öğrencileri, kaydedildikleri ve bulundukları sınıf, bölüm ve programda okutulan derslerin tümünü almak zorundadır. Ancak, öğrencilerin Anadolu Üniversitesi’nden daha önce alıp da başarmış oldukları Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi, Türk Dili, Yabancı Dil ve Temel Bilgi Teknolojisi dersleri transfer edilebilir. Diğer yükseköğretim kurumlarından ders transferi yapılmaz. Dikey geçiş yapan öğrenciler, Yabancı Dil ile Türk Dili derslerini ön lisans programlarından almış olduklarından lisans programındaki bu derslerden sorumlu tutulmaz.” şeklinde değiştirilmiştir.

Yönetmelik değişikliğine istinaden belirtilen dersleri Anadolu Üniversitesi’nden almış ve başarmış olanlardan, açıköğretim sistemine göre öğretim yapan fakültelere kayıtlı olanlara ders transferi yapılarak adreslerine bilgi gönderilmiştir.

Buna göre Anadolu Üniversitesi’nden daha önceki öğretim yıllarında sözkonusu dersleri almış ve başarmış olan öğrencilerimiz, 2009-2010 öğretim yılında sorumlu oldukları dersleri [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] internet adresinin “AÖF Büro-Web Hizmeti” kısmından T.C.kimlik numarası ve şifreleri ile veya AÖF bürolarından kontrol edebilirler.

İlgililere duyurulur (09.01.2010).

http://dersmanyagi.forummum.comhttp://dersmanyagi.forummum.com

Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültesi Öğrencilerinin Dikkatine
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 2.Açıköğretim Yeni Açılan Bölümler Hakkında Bilgilendirme...
» 3.Açıköğretim Yeni Açılan Bölümler Hakkında Bilgilendirme...
» 4.Açıköğretim Yeni Açılan Bölümler Hakkında Bilgilendirme...
» Açıköğretim Uygarlık Tarihi Soru Bankası
» 1.Açıköğretim Yeni Açılan Bölümler Hakkında Bilgilendirme...