www.dersmanyagi.forummum.net
Sitemize HOŞ GELDİNİZ.

Paylaşımlardan Sınırsız Yararlanmak İçin LÜTFEN Üye olunuz.
Sitemize HOŞ GELDİNİZ.

Paylaşımlardan Sınırsız Yararlanmak İçin LÜTFEN Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eğitim Sitesi ve Destek Formu

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Bugun Canınız Ne Yapmak İstiyor ???
Staj yapmak istiyorum ne yapmam lazım?  Icon_minitimePaz Haz. 19, 2011 3:10 pm tarafından lagueerra

»  Son harften Şehir Veya Ülke Bulalım
Staj yapmak istiyorum ne yapmam lazım?  Icon_minitimePaz Haz. 19, 2011 3:08 pm tarafından lagueerra

» Son harften futbol takımı
Staj yapmak istiyorum ne yapmam lazım?  Icon_minitimePaz Haz. 19, 2011 3:05 pm tarafından lagueerra

» Komik KarikatüR
Staj yapmak istiyorum ne yapmam lazım?  Icon_minitimePtsi Kas. 22, 2010 10:31 am tarafından lagueerra

» İNGİZLİCE kelime türetip Kelime Hazinemizi geliştirelim
Staj yapmak istiyorum ne yapmam lazım?  Icon_minitimePtsi Kas. 22, 2010 10:21 am tarafından lagueerra

» BASİT USULE TABİ
Staj yapmak istiyorum ne yapmam lazım?  Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 1:30 pm tarafından sessizzlik

» SAHTE BELGE VE MUHTEVİYATI
Staj yapmak istiyorum ne yapmam lazım?  Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 1:22 pm tarafından sessizzlik

» Naylon Fatura Nasıl Anlaşılır?
Staj yapmak istiyorum ne yapmam lazım?  Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 1:08 pm tarafından sessizzlik

» 457 Adet Muhteşem Söz
Staj yapmak istiyorum ne yapmam lazım?  Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 10:09 am tarafından sessizzlik

Zirve100 Toplist
Öğrencilerimizin Yorumu

PageRank

Staj yapmak istiyorum ne yapmam lazım?

YazarMesaj
sessizzlik
Admin
Admin
sessizzlik

Staj yapmak istiyorum ne yapmam lazım?  Empty
MesajKonu: Staj yapmak istiyorum ne yapmam lazım?    Staj yapmak istiyorum ne yapmam lazım?  Icon_minitimePaz Haz. 27, 2010 3:22 pm

Staja başlamak için öncellikle 3568 Sayılı Yasa'nın 5/A-a maddesinde belirtilen öğretim kurumlarından mezun olmanız gereklidir. Daha sonra odamızdan dosya alarak stajınızı başlatmak için ilk adımı atmış olursunuz.

Her yılın Nisan, Ağustos ve Aralık ayları staja başvuru dönemidir. Sınav TESMER-Anadolu Üniversitesi işbirliği ile Anadolu Üniversitesi tarafından düzenlenmektedir. Sınavın yapılmasına ilişkin bütün sorumluluk Anadolu Üniversitesi'nindir Başvuru için gereken evrak listesi aşağıdadır. Süresi içerisinde yapılmayan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Değişen yasa nedeniyle staja başlama başvurularına ilişkin bir takım düzenlemeler yapılmıştır. Ağustos 2008 döneminden başlamak üzere Ticaret Lisesi ve Önlisans mezunu olup dosya açtırmak isteyen adayların başvuruları yasa gereği alınmayacaktır. Ayrıca önceki dönemlerde dosya açtıran ticaret lisesi ve ön lisans mezunu adaylardan staja başlama sınavında başarısız olanların da başvuruları kabul edilmeyecektir.

STAJA GİRİŞ SINAVI BAŞVURU İŞLEMLERİ

Sınava daha önce katılan ve sınav hakkı devam eden adayların dikkat etmesi gereken konular; Başvuru için staja başlama başvuru bedelinin yatırılması ve internet üzerinden başvuru formunun doldurulması şart olup, eksiksiz olarak Odamıza teslim edilmelidir (Fotoğraf yapıştırmayı ve imzalamayı unutmayınız) . İkisinden birinin eksik olması halinde sınava başvuru yapmak mümkün değildir. Lütfen başvurunuzu mümkünse bizzat kendiniz yapınız. Arkadaşlarınıza veya yakınlarınıza verdiğiniz formlar zaman zaman Odamıza teslim edilmemektedir. Bu nedenle sınava katılamayan adaylar olmaktadır.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]__________________
http://dersmanyagi.forummum.comhttp://dersmanyagi.forummum.com

Staj yapmak istiyorum ne yapmam lazım?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nerede staj yapabilirim? Staj yapma koşullarım nelerdir?
» Stajım süresince yapmam gerekenler nelerdir?
» Staj dosyası nedir? Nereden alacağım?�
» Bugun Canınız Ne Yapmak İstiyor ???