www.dersmanyagi.forummum.net
Sitemize HOŞ GELDİNİZ.

Paylaşımlardan Sınırsız Yararlanmak İçin LÜTFEN Üye olunuz.
Sitemize HOŞ GELDİNİZ.

Paylaşımlardan Sınırsız Yararlanmak İçin LÜTFEN Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eğitim Sitesi ve Destek Formu

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Bugun Canınız Ne Yapmak İstiyor ???
Sınava Girmek İçin Gerekli Belgeler Icon_minitimePaz Haz. 19, 2011 3:10 pm tarafından lagueerra

»  Son harften Şehir Veya Ülke Bulalım
Sınava Girmek İçin Gerekli Belgeler Icon_minitimePaz Haz. 19, 2011 3:08 pm tarafından lagueerra

» Son harften futbol takımı
Sınava Girmek İçin Gerekli Belgeler Icon_minitimePaz Haz. 19, 2011 3:05 pm tarafından lagueerra

» Komik KarikatüR
Sınava Girmek İçin Gerekli Belgeler Icon_minitimePtsi Kas. 22, 2010 10:31 am tarafından lagueerra

» İNGİZLİCE kelime türetip Kelime Hazinemizi geliştirelim
Sınava Girmek İçin Gerekli Belgeler Icon_minitimePtsi Kas. 22, 2010 10:21 am tarafından lagueerra

» BASİT USULE TABİ
Sınava Girmek İçin Gerekli Belgeler Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 1:30 pm tarafından sessizzlik

» SAHTE BELGE VE MUHTEVİYATI
Sınava Girmek İçin Gerekli Belgeler Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 1:22 pm tarafından sessizzlik

» Naylon Fatura Nasıl Anlaşılır?
Sınava Girmek İçin Gerekli Belgeler Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 1:08 pm tarafından sessizzlik

» 457 Adet Muhteşem Söz
Sınava Girmek İçin Gerekli Belgeler Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 10:09 am tarafından sessizzlik

Zirve100 Toplist
Öğrencilerimizin Yorumu

PageRank

Sınava Girmek İçin Gerekli Belgeler

2 posters
YazarMesaj
sessizzlik
Admin
Admin
sessizzlik

Sınava Girmek İçin Gerekli Belgeler Empty
MesajKonu: Sınava Girmek İçin Gerekli Belgeler   Sınava Girmek İçin Gerekli Belgeler Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 12:12 pm

Öğrenciler sınava girebilmek için aşağıda sıralanan 3 belgeyi yanlarında bulundurmalıdırlar:

<BLOCKQUOTE>
i. Sınava Giriş Belgesi: İlgili sınava ait öğrencilerin tebligat adreslerine gönderilen veya AÖF Büro-Web İnternet sitesinden alınmış öğrencinin nerede sınava gireceğini gösterir belgedir.
ii. Öğrenci Kimlik Kartı veya Belgesi: Anadolu Üniversitesi tarafından verilen Öğrenci Kimlik Kartı veya Öğrenci Tanıtım Kartı ya da AÖF bürolarınca verilen fotoğraflı veya onaylı “Sınavda Geçerli Öğrenci Kimlik Belgesi” dir.
iii. Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesi: Nüfus Cüzdanı, Sürücü Belgesi, Pasaport veya bunlara eşdeğer kimlik belgesi. </BLOCKQUOTE>
Sınava giriş için gerekli bu üç belgeden biri bile eksik olsa öğrenci sınava alınmaz.

Gönderilen SINAVA GİRİŞ BELGESİ eline geçmeyen veya yitirenler, sınavlardan bir hafta öncesinden başlayarak bu belgeyi AÖF bürolarından veya [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adresinden “AÖF Büro-Web/AÖF E-Posta Hizmetleri Şifresi”ni kullanarak temin edebilirler.

Öğrenciler, sınavlarda öğrenci kimlik kartlarını yanlarında bulundurmak zorundadırlar. Öğrenci kimlik veya tanıtım kartı olmayan öğrenciler sınavlara alınmazlar. Bu nedenle öğrenci kimlik veya tanıtım kartını yitirenler, sınavlardan en az bir hafta önce, çalışma saatleri içinde, 21. sayfa 2.5. maddedeki açıklamalara uygun olarak AÖF bürolarına başvuracaklardır. Başvuran öğrencilere kimlik veya tanıtım kartları hazırlanıncaya kadar sadece sınavlarda kullanılmak üzere fotoğraflı “Sınavda Geçerli Öğrenci Kimlik Belgesi” verilecektir. Kimlik kartı başvurusu yapmayan öğrencilere bu belge verilmeyecektir. “Sınavda Geçerli Öğrenci Kimlik Belgesi”yle sınava katılan öğrenciler, yeniden öğrenci kimlik veya tanıtım kartı çıkartmak için başvuru yapmazlar ise takip eden sınavlarda kendilerine “Sınavda Geçerli Öğrenci Kimlik Belgesi” verilmeyeceği için, sınavlara katılamayacaklardır
http://dersmanyagi.forummum.comhttp://dersmanyagi.forummum.com
lagueerra
Yönetici
Yönetici
lagueerra

Sınava Girmek İçin Gerekli Belgeler Empty
MesajKonu: Geri: Sınava Girmek İçin Gerekli Belgeler   Sınava Girmek İçin Gerekli Belgeler Icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 9:47 am

tessekkürler emeğine sağlık

Sınava Girmek İçin Gerekli Belgeler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sınava Giriş Belgesi Elinize Ulaşmadıysa
» Staja giriş sınavı nedir? Bu sınava kaç kere girme hakkım var?
» Cocuklar Icin Kücük Oyunlar [ARŞİV]
» Aöf Sınavlarda Test Çözümleri için Olduka İşinize Yarayacak İpuçları